Anasayfa » Etkinlikler » Türkiye Turizmi Büyük Buluşmaya Hazırlanıyor, 66 Milyon Seyahatseverin Gözü İstanbul’da Olacak
Etkinlikler

Türkiye Turizmi Büyük Buluşmaya Hazırlanıyor, 66 Milyon Seyahatseverin Gözü İstanbul’da Olacak

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
11 Nisan 2017

Türkiye turizminin heyecanla beklediği büyük buluşmaya sayılı günler kaldı. Tüm dünyadaki seyahat trendlerinin gelişiminde büyük rol oynayan içerik yaratıcıları, bloggerlar, fotoğrafçılar ve sosyal medya fenomenleri, 18 – 19 Nisan tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan INFLOW Travel Summit 2017’te bir araya geliyor. 

Artık hepimiz kabul ediyoruz ki “dijital” çağda yaşıyoruz. Düşüncelerimiz, hayallerimiz, isteklerimiz beklentilerimiz zihnimizden sonra dijital ortama dökülüyor. Yaşadıklarımız da tabii… Çoğu araştırma gösteriyor ki artık tercihlerimizin de öncelikli rehberi sosyal medya ve bloglar… Kullanıcıların “gerçek deneyime” önem vermesi ise bu yükselişin en büyük nedenlerinden. Tercihleri doğrudan etkileyen böyle bir platform olunca bu dünyanın bir de kahramanları oluyor elbet.”Influencer” dediğimiz milyonlarca takipçisi olan bu isimler, kısa bir süre içerisinde bir marka, ürün, mekan ya da bölgenin kaderini etkileyebiliyor. İşte tam da bu noktada 18 – 19 Nisan tarihlerinde ülkemizde düzenlenecek olan “INFLOW Travel Summit 2017” Türkiye turizm açısından kritik derecede öneme sahip. Neden mi?

Takipçi sayıları pek çok ülke nüfusunun üstünde

Fotoğraf, video ve yazılarıyla tüm dünyada milyonlarca kişinin seyahat tercihine yön veren içerik yaratıcıları, bloggerlar ve sosyal medya fenomenleri, İstanbul’da bir araya gelecek. Pek çok ülkenin nüfusunu aşan sayıda kitleye ulaşan bu isimler, yalnızca Instagram üzerinden dünya çapında 66 milyon kişiyle etkileşime giriyor.

Yeni yıla büyük beklentilerle başlayan turizm sektörü için, Nisan ayında İstanbul’da gerçekleşecek bu büyük buluşmanın yaz öncesi hareketlenmeleri de beraberinde getirmesi öngörülüyor.

18 – 19 Nisan tarihlerinde düzenlenecek INFLOW Travel Summit 2017’nin konuşmacıları, farklı mecralarda en iyi 50 isim arasına girmiş kişiler arasından belirlendi. Yalnızca bu platform üzerinden 66 milyon kişiyle etkileşime giren konuşmacı ve katılımcıların, turizme önemli bir katkı sunması bekleniyor.

30 farklı ülkeden  seyahat dünyasına yön veren 250 isim

INFLOW Travel Summit 2017, sektör profesyonellerinin ve önemli markaların da katılımıyla, dijital pazarlama dünyasını seyahat özelinde ele almaya hazırlanıyor. Etkinliğe 30 farklı ülkeden, seyahat dünyasına yön veren 250 ismin katılması hedefleniyor.

Türk Havayolları ve TAV ana sponsorluğunda, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB’ın desteğiyle gerçekleştirilecek etkinliğin ilk gününde konuşmacılar; sunum, panel ve yaratıcı çalışmalarla yeni seyahat trendlerini paylaşacak. INFLOW Travel Summit 2017’nin ikinci gününde ise, katılımcılar B2I (Business-to-Influencer) toplantılarına katılarak, dijital platformun öncüleri, sektör profesyonelleri ve marka temsilcileriyle görüşme imkanına sahip olacak. Yeni yıla büyük beklentilerle başlayan turizm sektörü, Nisan ayında İstanbul’da gerçekleşecek bu büyük buluşmayla yaz öncesinde hareketli günler yaşa.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön