Anasayfa » Seyahat Sektorü » Destinasyonlar » 60,000$ Değerindeki Birinci Sınıf Biletine 300$ Vererek Nasıl Uçulur?
Destinasyonlar

60,000$ Değerindeki Birinci Sınıf Biletine 300$ Vererek Nasıl Uçulur?

60000-degerindeki-birinci-sinif-biletine-300-vererek-nasil-uculur
Beste Eşerler
Beste Eşerler
4 Kasım 2015

Genç bir blog yazarı, Sam Huang Melbourne’den başlayan ve Auckland, Dubai, Milano, New York, Mauritius ve Roma şehirlerinden geçen, kimsenin daha önce yaşamadığı inanılmaz bir seyahat deneyimine imza attı. Genç adam, bu yolculuğun bütün uçak biletlerini Emirates havayolu şirketinin birinci sınıf uçuşlarından satın aldı. Sabır ve zeka ürünü olan bu alışveriş toplamda 60,000$ değerindeyken Huang bu yolculuğa yalnızca 300$ ödedi.

Sam Huang’ın Emirates uçağında birinci sınıf yolculuk macerası aslında genç bloggerın Bank of America şirketine bir kredi kartı başvuru yapmasıyla başladı. Her yeni kayıt için Alaska Airlines şirketinden -ki bu şirket Emirates ile iş ortaklığı projesi yönetiyor- 25,000 değerinde uçuş puanı kazandırdığını keşfeden Huang böylelikle kolay kolay elde edilemeyecek bir fırsat yakalamış oldu. Yaptığı tek şey birkaç ay boyunca her fırsatta kredi kartı başvurusu yapıp yalnızca başvuru ücreti ödemek olan blogger, birkaç ay içinde yalnızca 300$’a bu fırsatı elde etti. Görünüşe göre genç adam için bu yolculuk katlandığı tüm zahmetleri fazlasıyla hak ediyor!

Sam Huang’ın bu zekice, küçük birinci sınıf hilesi, ona toplamda 7 şehirde Emirates ayrıcalığı ile uçma fırsatı sağlarken, genç maceraperestin yararlandığı servisler ise şu şekilde: kendine özel uyuma kabini ve hizmet ekibi, sınırsız içecek ve yiyecek ikramı, uçak içerisinde kendine özel banyo ve tuvalet; uçak dışarısında ise özel ulaşım aracı, lounge servisi ve çok daha fazlası… Kısaca, gerçek bir birinci sınıf deneyiminden bekleyebileceğiniz her şey.

Rüya Seyahatin Filmi

Genç zeki bloggerımız bu rüya deneyimini topmiles.com üzerinden kısa film aracılığıyla bir de  takipçileriyle paylaşmış:

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön