Anasayfa » Etkinlikler » Grupanya ile İftar Menü İndirimlerini Takip Edin
Etkinlikler

Grupanya ile İftar Menü İndirimlerini Takip Edin

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
27 Mayıs 2017

On bir ayın sultanı “ Ramazan Ayı ” dün akşam kurulan sahur sofraları ile başladı. Tüm Müslüman alemine hayırlı olsun, bolluk bereket içerisinde geçsin dileriz.

Ramazan ayı iftar menüleri zenginliği ile tüm restoran ve oteller misafirlerini ayrı bir özenle ağırlamakta. Çeşit fazlalığı içerisinde kendinize en uygun mekânı seçmeden önce en iyi tatil, alışveriş ve şehir fırsatları sunan online platform Grupanya’ya göz atmanızı öneririz.

 

“Grupanya, başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde, tatil mekanlarında ve birçok alışveriş kategorisinde üyelerine yaşadıkları şehrin farklı mekanlarını tanıma imkanı verir.

 

Denemek istedikleri restoranlar, spor merkezleri, güzellik salonları, kültür-sanat etkinlikleri, eğlence mekanları ya da özel ürünler, Grupanya’nın zengin fırsat çeşitliliği sayesinde artık tüketiciler için daha ulaşılabilir olur.

İşletmeler, kalite, ortam, hizmet kalitesi gibi kriterler gözetilerek, üyelerinin her daim denemek isteyecekleri ve tanımaktan mutluluk duyacakları yerler arasından seçili”. Grupanya

 

Grupanya Fırsatlarını Kaçırmayın

Online hizmet sayfası ile işbirliği içerisinde zengin iftar menülerini indirimli fiyatlar ile deneyimleyebileceğiniz otel ve mekanlardan bazılarını sizler için sıraladık. Detaylar için lütfen TIKLAYINIZ.

Divan İstanbul City Otel ile geleneksel Divan lezzetleri eşliğinde iftar menüsü 59 TL.

Canlı kanun dinletisi eşliğinde Ottoman’s Life Boutique Hotel İstanbul’da iftar menüsü kişi başı 59 TL.

Küçükyalı Mektup Restoran’ta canlı fasıl eşliğinde iftar menüsü 49 TL.

Semiramis II Teknesi’nde Kebapçı Mahmut Restaurant işbirliği ile canlı fasıl ve zengin menü eşliğinde iftar keyfi 45 TL.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön