Anasayfa » Etkinlikler » 24.Uluslararası Ukrayna Seyahat ve Turizm Fuarı Başladı
Etkinlikler

24.Uluslararası Ukrayna Seyahat ve Turizm Fuarı Başladı

Her sene gerçekleştirilen 24. Uluslararası Ukrayna Seyahat ve Turizm Fuarı (UITT) başladı. Sektörde adı geçen çok önemli tarafların bir araya geldiği fuar bu yıl 28 – 30 Mart 2018 tarihleri arasında Kiev’de düzenleniyor.

UITT Hakkında

Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından Türkiye katılımları organize edilen fuar o ülkenin seyahat ve turizm sektörü içerisindeki en önemli etkinliği.

 

2017 yılında fuara 318 firma katıldı ve dağılım 30 dan fazla ülke ve turistik destinasyonu kapsıyordu.

https://www.uitt-kiev.com/en-GB/

UITT fuarını ziyaret edenlere bakıldığında ise yaklaşık 20 bin kişinin (19.402) ziyaret ettiği biliniyor. 2016 yılına kıyasla %21’lik bir artışı olduğu gözlemlenirken, ziyaretçilerin çoğunun da turizm sektörü ile profesyonel olarak ilgilenmekte olduğu dikkat çekiyor.

Fuarda Öne Çıkan Başrol Oyuncular:

Coral Travel, TUI, Anex Tour, Natalie Tours, Pac Group, Amadeus, Oasis Travel, Mouzenidis Travel, Feeria, Elita Tour, Caravan Lux Tour, Vitiana, It-Tour as well as Join UP!

 

Fuarda Ülke Katılımlı Yer Alanlar:

Türkiye, Bulgaristan, Macaristan, Gürcistan, Dominik Cumhuriyeti, Mısır, Hindistan, Endonezya, İspanya, İtalya, Kıbrıs, Malta, Filistin, Polonya, ABD, Tanzanya, Tunus, ev sahibi Ukrayna, Karadağ.

Fuara TÜRSAB da ayrı bir stand ile katılıyor.

2017 yılında ilk defa katılan ülkeler ise Arnavutluk, Beyaz Rusya, Litvanya oldu. Daha önce katılıp, ara veren ülkelerden Yunanistan, İsrail, Küba, Fas, Slovakya ve Sri Lanka da tekrar katılım sağladı.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön