Anasayfa » Güncel » 2017-2018 Yılı Türkiye Turizminin Dönüşüm Dönemi
Güncel

2017-2018 Yılı Türkiye Turizminin Dönüşüm Dönemi

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
21 Nisan 2017

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD) tarafından düzenlenen davette turizm sektörü bir araya geldi. TYD Başkanı Oya Narin sektör temsilcileri ile buluştu.

Turizm sektörünün öncü kuruluşları ile basın mensuplarının katılımlarıyla gerçekleşen davet Ortaköy Feriye Palace’da düzenlendi.

 

HDResim.net

TYD Yönetim Kurulu Başkan’ı Oya Narin gecede yaptığı konuşmada “2017-2018 yılı Türkiye turizminin dönüşüm dönemi olacak. 2016 yılındaki rakamlarımızı 2017’de de yakalayabileceğimizi düşünüyoruz. 2017 sonrası Türkiye’yi yeni bir turizm dalgasının beklediğini ve farklı bir yaklaşımla dünya piyasalarının yeniden Türkiye’ye geri döneceğini ön görüyoruz. TYD olarak geçmiş dönemlerde yapılan çalışmalar ve araştırmalara, yeni yönetim olarak biz de yepyeni katkılarla devam edeceğiz. Hükümetimizin de desteği ile Türk turizmini hak ettiği üst sıralara taşımayı hedefliyoruz.” dedi.

Gece Plaket Törenleri ile Devam Etti

Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Turgut GÜR TYD’nin kuruluşundan beri sunduğu hizmetlerinden dolayı bir plaket ile onurlandırıldı.

Gür, konuşmasında: “Barlas KÜNTAY’ın öncülüğünde aynı istikamete giden insanların bir araya gelmesiyle TYD çatısı altında toplandık. Ne güzel böyle bir aileyi bir ara getirmişiz. 1988 yılından beri TYD’nin bir neferi olmak benim için bir gururdur.” dedi.

TYD’nin dönem başkanı Oya NARİN, önceki dönem başkanı Murat ERSOY’a da başkanlığı dönemindeki hizmetlerinden dolayı bir plaket ile teşekkür etti.

Murat ERSOY da konuşmasında “Kurulduğundan beri Türk turizmi adına öncülük görevini üstlenen TYD, önümüzdeki senelerde de önemli adımlar atmaya devam edecektir. Yeni yönetime bundan sonraki dönemde başarılar diliyorum.” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön