Anasayfa » Güncel » Üzüm Tatil Evi Selimiye: Bayramda Aile ve Tatil Keyfi Bir Arada
Güncel

Üzüm Tatil Evi Selimiye: Bayramda Aile ve Tatil Keyfi Bir Arada

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
19 Haziran 2017

Anlatılanlara göre biz tatilcilerden çok önce Selimiye Koyu’nun ne kadar sığınılası güvende bir yer olduğunu korsanlar fark etmiş. Tarifsiz yaşanılası sakinliği ve huzurlu sessizliği ile kendi küçük vaadi büyük olan köy birçok artılarla misafirlerini ağırlamakta.

 

Marmaris’e yaklaşık 45 dakika mesafede bulunan Selimiye Köyü bakirliğini korumak adına büyük otellere hala direnen nadir yerlerden. Pansiyon ve butik otellerin misafirlerini bir aile ortamında ağırladığı bu sıcacık yerde huzurlu sabahlara uyanılası bir yer de ÜZÜM TATİL EVİ.

 

Hanım Pınarı sokağında yerleşik Üzüm Tatilevi, namını sollayan güleryüzlü hizmetiyle kendinizi evinizde hissetmeniz için gece gündüz çalışan harika bir ekibe sahip.

Sevgiyle Pişen Yemekler

Kahvaltısı, böreği, ahtapot, karides ve kalamarı ile meşhur tatil evi misafirlerini üzüm adlarıyla değer kattığı odalarında ağırlamakta.

Denize sıfır butik otelin özgürlüğüne düşkün misafirlerinin en çok sevdiği yanlarından biri de arzu edilen saatte kahvaltı hizmetinden faydalanabiliyor olmak.

Herşeyin hayal edilene uygun olarak yaşanılması için tüm artılarıyla, mükemmel yemekler ve sizi özel hissettiren işletme sahipleriyle rezervasyon anında tatiliniz başlasın.

 

 

Misafirlerinin keyfine keyif, tecrübelerine tecrübe katmak için her zaman hazır bekleyen güleryüzlü ekip Selimiye Köyü’nün muhteşem koyları dahil gezilebilecek mevcut rotalar ve yapılacak aktiviteler konusunda dahi yardımcı olmakta.

Üzüm Tatil Evi tatil tatlarının damaklarda kalacağı garantisiyle iyi bayramlar dileriz.

Rezervasyon İçin:      

+90 252 446 43 34

+90 530 799 68 48

E-mail: uzumtatilevi@hotmail.com

www.facebook.com/uzumtatilevi

 

www.instagram.com/uzumselimiye

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön