Anasayfa » Güncel » Üzgünüz Beyler, Bu ADA Sadece Kadınlara Özel
Güncel

Üzgünüz Beyler, Bu ADA Sadece Kadınlara Özel

Finlandiya’daki SuperShe Adası erkek ziyaretçilere yasak. Ülkenin Baltık Sahiline yakın adasında sadece kadın tatilcilere özel, lüks bir ada yapılandırılıyor.

Tatil yerine dönüştürülen ve Haziran 2018’de ilk misafirlerine kapısı açacak olan ada Baltık Denizi’nde.

 

Finlandiya SuperShe “Women Only”

Üzgünüz beyler, bu adaya siz davetli değilsiniz. Adayı sadece kadın seyahatseverler ziyaret edebilecek. 8,4 hektarlık ada, 10 kadın misafirini ağırlayacak kapasiteye sahip 4 adet lüks tatil eviyle hizmet veriyor olacak.

Sauna ve Spa hizmetlerinin yanısıra yoga, meditasyon ve fitness aktiviteleri de sunulacak. Yine ve sadece kadınlara özel.

SuperShe Adası girişimci Kristin Roth’a ait. Yani adanın sahibesi de bir kadın. İlginç olan ise yatırım fikrinin Finlandiyalı erkek arkadaşından gelmiş olması.

 

Kristin Roth

Adanın Özellikleri

Ada, her mevsim derin yeşilliği ile ziyaretçilerini hayran bırakacak bir doğaya sahip. Çekici bir diğer özelliği ise sağlığa katkıları çünkü adada termal sular da mevcut.

Girişimci Roth’un farklı lokasyonlarda birçok başka tatil yeri de var.

Adanın sahibesi Roth, burasının Finlandiya turizmi için giderek artan bir önemi olacağına inanıyor.

 

Gelecek misafirlerin seçim ve onayı da yine Roth tarafından bizzat yapılacak. Sırf bu seçimler için özel bir internet sitesi kurulum aşamasında.

Adanın güzelliğine paralel konaklama fiyatlarının da yüksek olacağı bekleniyor. Bu konu ile ilgili olarak henüz bir açıklama yapılmadı.

Özellikle Orta Doğu’ya düzenlenen turlar ile yalnızca kadınların katıldığı tatil programları son dönemde trend olma eğiliminde. Turların amacı kadınların iç dünyasını daha yakından tanımak.

Bu vesile ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutlarız !!!

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön