Anasayfa » Güncel » Oscar Günü Otobüsle Gezen Turistlere Nicole Kidman Sürprizi
Güncel

Oscar Günü Otobüsle Gezen Turistlere Nicole Kidman Sürprizi

Bildiğiniz üzere 04 Mart gecesi Oscar gecesiydi. Hollywood’un ünlü oyuncusu Nicole Kidman ise törene katılmak üzere hazırlanmaya giderken bir otobüs dolusu turisti görünce bakın ne yaptı…

The Big Little Lies oyuncusu, Oscar sahibi Nicole Kidman hayranlarına unutulmaz bir sürpriz yaşattı.

Sanatçı, tören için hazırlanma yolunda arabasının yanından geçen turist otobüsünü görünce pek çok ünlünün yapmayacağı bir şey yaptı. Geriye yaslanıp, koyu renkli camlarının arkasına saklanmak yerine otobüsteki turist kafilesini selamlayıp, onlara nasıl olduklarını sordu.

Böylesi bir tesadüfü ve sürprizi beklemeyen gezginler önce gördüğüne sonra da gördükleri güzel sanatçının onlar ile muhabbet ettiğine inanmakta zorluk çekti.

Trafikte denk gelen iki araç arasındaki sohbet de Kidman’ın telefonuna kayıt edildi.

https://youtu.be/Ijl-A12eAic

Acces Hollywood Tur Otobüsü’ndeki seyahatseverler eminiz bir ünlü görebileceklerini ümit etmişlerdir. Ancak tura katılmadan önce ünlüyle böylesi unutulmaz bir anı paylaşacakları hiçbirinin aklına gelmemiştir.

Kidman, penceresini tamamen açarak “Herkese merhaba, ne yapıyorsunuz o otobüste” diye sordu. Şaşıran çoğunluk, önce tepki vermekte geciktiyse de sonra mutlu olup, el salladılar.

“Sanki hayallerimiz gerçek oldu” diyen turistler sanatçının fotoğrafını çekmeyi de ihmal etmediler.

Güzel oyuncu: “Tören için hazırlanmaya gidiyorum, saçım ve makyajım yapılı değil” dedi tatlılıkla. Fotoğrafını çeken hayranlarının ise onu zaten her haliyle sevdiği belliydi.

Otobüsün yanından aracıyla uzaklaşan sanatçı ayrılmadan önce şaşkın kafileye öpücüklerini de göndermeyi ihmal etmedi.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön