Anasayfa » Etkinlikler » Tarkan Konserli Büyük Açılış: 2017 Formula 1 Bakü
Etkinlikler

Tarkan Konserli Büyük Açılış: 2017 Formula 1 Bakü

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
13 Haziran 2017

2.Bakü Grand Prix 23-25 Haziran 2017 tarihleri arasında düzenlenecek. Formula 1 heyecanını yakından takip edebilecek bilet sahipleri ise açılış gecesine özel Tarkan konserine de katılabilecek.

 

23-25 Haziran arasında koşulacak ikinci Bakü GP için Türkiye’nin megastarı Tarkan açılış gecesinde sahnede olacak.

BCC icra direktörü Arif Rahimov, “Pop müzik ve eğlence dünyasında başarılı şarkıcılar ve şovmenler var. Ancak hayal gücünü kullanıp kıtalar, kültürler ve diller arasındaki insanların kalbine dokunmayı başaran sanatçılar nadirdir.” diyerek ünlü sanatçının etkinliğe katılımı ile ilgili memnuniyetini dile getirdi.

 

“F1’in şehrimize ikinci ziyaretinde taraftarlar için inanılmaz bir hafta sonu eğlencesi düzenliyoruz”

İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen Bakü F1 GP yarışmalarının açılış törenine, Enrique Iglesias, Chris Brown ve Pharrell Williams katılmıştı.

 

Yeni albümü 15 Haziran’da müzikseverlerle buluşacak olan sanatçı Tarkan’ın kendi hesabı üzerinden Twitter’da yaptığı konser açıklaması Azeri hayranlarını çok sevindirdi. Bilet fiyatları 130 lirayla bin 500 lira arasında değişen yarışlar öncesinde muhteşem bir konser verecek olan ünlü sanatçıyı ralli severler ücretsiz olarak izleyebilecek.

Megastar Tarkan 23 Haziran’da Bakü’deki Formula 1 Grand Prix’in açılış konserine imza atarken ünlü sanatçı Mariah Carey ise kapanış konserini gerçekleştirecek.

Tarkan ve Mariah Carey için Kral Daireleri Hazırlanıyor

Başarılı sanatçılar Tarkan ve Mariah Carey için Bakü’deki 7 yıldızlı bir otelde özel olarak 2 ayrı kral dairesi de hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön