Anasayfa » Güncel » Seyahatsever Annelere “Anneler Günü” Hediye Seçenekleri
Güncel

Seyahatsever Annelere “Anneler Günü” Hediye Seçenekleri

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
12 Mayıs 2018

Mayıs ayının ikinci pazarı geldi bile. Bu Pazar, 13 Mayıs günü Anneler Günü. Her zaman kıymet verdiğimiz, ancak bu özel günü bir fırsata çevirip, onları özellikle mutlu etmek istediğimiz günlerden biri…

Henüz hediye almamış olanlar için son dakika seçenekleri sunan birçok alternatiften faydalanabilirsiniz. Anneniz seyahat etmeyi seviyor ise bizim listemiz de hediye konusunda size fikir verebilir.

 

Hem Rahat Hem Şık Spor Ayakkabılar

Son zamanların trend ayakkabılarını takip edenler muhakkak hem rahat hem şık olan spor ayakkabıların herkesçe beğenildiğini fark etmiştir. Bu tarz ayakkabılar hemen her markada mevcut. Annenizin ayak numarasına göz atıp, hemen bir mağazaya gidebilirsiniz. Seyahat ederken enerjisine enerji katmış olursunuz.

Güneşli Günler Seyahati Kısıtlamasın

Annelerin kaç tane güneş gözlüğü olursa olsun, sizin özel olarak seçtiğiniz ve “bir sonraki seyahatinde beni de yanında götür” notu eşliğinde hediye ettiğiniz “tarz” bir güneş gözlüğü onu her zaman mutlu edecektir. Yüz şekillerine göre seçimi zor olacağı için değişim kartını ekletmeyi unutmayın.

Şık Çanta ve Bavullar

Yaz sezonu tatil sezonu olduğundan birçok mağaza fonksiyonel ve tasarım çantalar sunmakta. Aynı şekilde seyahatlerin vazgeçilmezi olan bavullar da birbirinden şık ve teknolojiyle eş geliştirilmiş durumda.

Seyahat Aksesuarları

Annenizin rahatlığına düşkün olduğunu düşünüyorsanız seyahatinde ona eşlik edecek çok çeşitli yastıklar ve göz bantları var. Ayrıca yine seyahatlere özel üretilen kozmetik çantalarından henüz almadıysanız hemen edinebilirsiniz.

Bolca Müzik İçin Seyahatlerin Vazgeçilmezi Kulaklıklar

Kulaklıklar pek de uzun ömürlü değiller. Annenizin bir sonraki seyahatine kulaklıksız ya da eskimiş bir kulaklık ile çıkmasına müsaade etmeyin. Mobil telefonunun modeline uygun olan ve piyasada renk seçenekleri bakımından en zengin ürün gamına sahip modellerden biri en işe yarar anneler günü hediyesi olabilir.

Unutmayın ki her hediye sizin bir “Seni Seviyorum”unuzun ve öpücüğünüzün yanında değersiz kalacaktır.. Hediye o anlara eşlik edendir..

Bu vesile ile tüm annelerin bu özel gününü kutlarız.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön