Anasayfa » Girisimler » Real Madrid Antalya’ya Geldi, Regnum Carya ile Ortak Oldu
Girisimler

Real Madrid Antalya’ya Geldi, Regnum Carya ile Ortak Oldu

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
19 Haziran 2017

Dünyanın en önemli futbol kulüplerinden İspanyol devi Real Madrid, Regnum Carya ile ortak olarak Türkiye’deki ilk futbol akademisini açtı.

Dünyanın en heyecanlı liglerinden İspanyol ligi La Liga’nın en önemli temsilcilerinden, dünyanın en prestijli futbol kulüplerinden Real Madrid, Türkiye’deki ilk ve tek futbol akademisini Antalya’da açtı. İspanyol devinin tercihi ise daha önce G-20 zirvesine de ev sahipliği yapan, Serik’e bağlı Belek turizm merkezindeki Regnum Carya Golf & SPA Resort Otel oldu.

Regnum Carya FOOTBALL ile ilgili görsel sonucu

Akademi’de neler var?

Real Madrid Vakfı Futbol Akademisi tarafından Regnum Carya’da düzenlenecek eğitimlere sadece otel müşterilerinin çocukları değil, 6-17 yaş arası tüm çocuklar katılabilecek. Akademi antrenörleri haftanın 5 günü akademiye katılan çocuklarla özel ilgilenecek. Bugün başlayacak eğitimler eylül ayına kadar haftanın beş günü devam edecek. Hafta boyunca en fazla 75 çocuğun katılabileceği eğitimler sonrasında katılımcılara Real Madrid Futbol Akademisi diploması verilecek. Genç futbolcular diplomaları ile Real Madrid Futbol Akademisi merkezindeki eğitim ve maçlara da katılma hakkı kazanacak

real madrid vakfı ile ilgili görsel sonucu

“Burada olmak da gurur verici”

Antalya’daki toplantıda konuşan Real Madrid Vakfı Bölge Müdürü Andres Muntaner Borrajo; “Burada olmak gurur verici. 70 ülkede açtığımız futbol okulu için güçlü bir ortak bulduğumuz Türkiye’ye geldik. Hedefimiz Real Madrid’in rakibe saygı, takım olmak ve kendini adama gibi değerlerini öğrencilerimize kazandırmak” dedi.

Türkiye’de olmak gurur verici

Fotoğraf: Sabah

“Geleceğin Ronaldoları’nın yetiştirilmesine vesile olacak”

Regnum Carya Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Üstertuna ise, Real Madrid ile yaptıkları anlaşma için, “G-20 gibi dünya liderlerini dev bir zirvede ağırlayan otelimiz bu kez geleceğin Ronaldoları’nın yetiştirilmesine vesile olacak” şeklinde konuştu.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön