Anasayfa » Etkinlikler » Pokemon Yakalamak Yettiyse Kanyon ’daki Sanal Balon Avı’na
Etkinlikler

Pokemon Yakalamak Yettiyse Kanyon ’daki Sanal Balon Avı’na

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
8 Ağustos 2016

Tüm dünyada insanları sokağa döken “Pokemon Go” uygulamasının etkisi sürerken, hızla yayılan “sanal gerçeklik uygulaması” trendine Kanyon da duyarsız kalmadı. Arttırılmış gerçeklik teknolojisiyle sanal baloncukları patlatmaya yönlendiren mobil uygulaması Webubble ile sürpriz hediyeler ile dolu eğlenceli bir deneyimin kapılarını aralıyor.

İnsanları sokağa çıkmaya teşvik eden sanal gerçeklik oyunu “Go Pokemon” uygulaması, tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam ederken, pek çok mekan da benzeri sanal gerçeklik uygulamaları ile bu trendi yakalama ve müşterilerine yeni deneyimler yaşatma çabası içine girdi. Bu halkanın Türkiye’deki en iddialı isimlerinden biri de ünlü alışveriş ve eğlence merkezi Kanyon.

Yeni versiyonuyla hem iOS hem de Android’den indirilebilecek yer bildirimli uygulama Webubble, Kanyon misafirlerini şaşırtmaya devam ediyor. Arttırılmış gerçeklik teknolojisiyle Kanyon içinde baloncukları patlatarak eğlenceli bir deneyimin kapılarını aralayan Webubble, hem restoranlardan %30 indirim kazanma şansı veriyor hem de indirim çeki ve hediye ürünler kazandırıyor.

WeBubble-Uygulama

Baloncukların içine kendi fotoğraflarını koyup paylaşabilecekler

Misafirler puan baloncuklarını patlatırken, Kanyon ’da geçirdikleri vakit boyunca ve Webubble’ı kullandıkça puan da toplayabilecekler. Kullanıcılar isterlerse kendi yarattıkları baloncukların içine fotoğraflarını koyarak anılarını da anında paylaşabilecekler.

iBeacon teknolojisini kullanarak kuponlarındaki fırsatlardan yararlanabilecekleri Webubble ile Kanyon misafirleri hem eğlenip hem de kazanma fırsatı yakalamış olacak.

finalwebubble_kanyonda_megalight_323x241_v3

WeBubble mayıs ayında ödülle döndü

Kanyon’a özel geliştirilen, hediye ve indirim kazandıran artırılmış gerçeklik uygulaması WeBubble geçtiğimiz mayıs ayında, parekende dalında en başarılı kampanyaların ödüllendirildiği ICSC Solal Ödülleri “Gelişen Teknoloji” (Emerging Technology) dalında gümüş ödülün sahibi olmuştu.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum





SON TWEETLER
Başa dön