Anasayfa » Güncel » Park Inn by Radisson Istanbul Ataşehir Açıldı
Güncel

Park Inn by Radisson Istanbul Ataşehir Açıldı

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
8 Aralık 2017

Carlson Rezidor Hotel Group’un renkli ve dinamik markası Park Inn by Radisson, Türkiye’deki altıncı otelini İstanbul Ataşehir’de açtı.

Park Inn by Radisson markasının da aralarında bulunduğu Carlson Rezidor Hotel Group, Türkiye’de açılmış olan ve açılması planlanan 24 otel ve 4 bin 600 odadan oluşan bir portföye sahip.

Grup markalarından Park Inn by Radisson, Türkiye’deki altıncı oteli olan Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir otelini hizmete açtı.

127 odası ile hizmet verecek

Ataşehir’in kalbinde yeni, renkli ve modern ve rahat bir konaklama deneyimi vadeden Park Inn by Radisson; Standart, Superior, Junior süit, One Bedroom Suit ve Two Bedroom Suitler olmak üzere toplam 127 odası ile hizmet verecek.

"park inn by radisson istanbul ataşehir" ile ilgili görsel sonucu

Carlson Rezidor Hotel Group Orta Doğu, Türkiye & Afrika Kıdemli Bölge Başkan Yardımcısı Tim Cordon, yeni otelin açılışıyla ilgili olarak, “Renkli Park Inn by Radisson markamızın en yeni üyesi olan Park Inn by Radisson Istanbul Ataşehir’i açmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Türkiye için gelişme stratejimizi uygulamaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda lüks otel markamız olan Radisson Blu ile kendi segmentinde lider olduğu İstanbul’da büyümemiz sürüyor. Portföyümüzdeki Park Inn by Radisson markası;orta ölçekli seyahat edenler için sade ve katma değerli seçenek isteyen seyahatseverler için özel olarak tasarlandı” dedi.

Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir, İstanbul, Açık büfe

Renkli bir konaklama deneyimi

Park Inn by Radisson Istanbul Ataşehir’in Genel Müdürü, Mustafa Gültekin ise; “Tutkulu ekibimiz, misafirlerimize mutluluk garantisi ile renkli bir konaklama deneyimi sunmak için büyük bir heyecan duyuyor” şeklinde konuştu.

"park inn by radisson istanbul ataşehir" ile ilgili görsel sonucu

Şaşkın Et’te et şöleni

Otelin lobi katında bulunan ana restoranı Şaşkın Et‘te özel Park Inn kahvaltısının yanı sıra, öğle ve akşam yemeklerinde lezzetli bir et şöleni sunan Park Inn by Radisson Istanbul Ataşehir’de,  günün yorgunluğunu atmak için düşünülmüş tam donanımlı Spa & Fitness merkezi de bulunuyor. Park Inn by Radisson Istanbul Ataşehir aynı zamanda yenilikçi ve dinamik toplantı salonlarıyla öne çıkıyor. Son teknolojiye uygun tasarlanmış ve tercihlerinize modifiye edilebilen dört adet toplantı salonu bulunuyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön