Anasayfa » Girisimler » “Miles&Smiles”tan Yıl Sonuna Kadar Toplam 800 Milyon Mil
Girisimler

“Miles&Smiles”tan Yıl Sonuna Kadar Toplam 800 Milyon Mil

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
11 Eylül 2017

Dev markalar ile güç birliği yapan Türk Hava Yolları’nın yolcu sadakat programı Miles&Smiles, sene sonuna kadar toplam 800 milyon mil dağıtmayı hedefliyor.

7 milyonu aşan üye sayısıyla Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise en önemli havayolu sadakat programları arasına giren Miles&Smiles; yeni bir işbirliğine imza attı.

Miles&Smiles kredi kartı yeni programıyla 1TL’ye 2 mil

Sunduğu ayrıcalıklarla üyelerine üst sınıf seyahat deneyimi yaşatmayı ilke edinen Miles&Smiles, Türk Hava Yolları ve Garanti Bankası ortak markalı Miles&Smiles Kredi Kartı ile CarrefourSA, Arçelik, Watsons, TeknoSA, Enterprise, Opet ve Beko’da yapacakları alışverişlerde harcadıkları her 1TL’ye 2 mil; Rixos Otelleri’ndeki konaklamalarında ise 1TL’ye 4 mil kazandırıyor.

Türkiye’nin önde gelen markalarıyla oluşturulan yeni programın lansmanında konuşan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, “Yaptığımız ortaklık sayesinde program üyeleri, Miles&Smiles Kredi Kartı ile sene sonuna kadar ortak işyerlerinde harcadıkları her 1875 TL’ye 1 yurtiçi tek yön bilet değerinde mil kazanabilecekler.” dedi.

Program ile birlikte dağıtılacak tahmini mil miktarına da değinen Aycı, “Bu ortaklık kapsamında sene sonuna kadar 800 milyon mil dağıtacağımızı öngörüyoruz. Peki, 800 milyon mil ne anlama gelmektedir? Bir üyemiz kazandığı bu millerle yurtiçinde tam 215 bin kere uçabilir; dünyanın çevresini tam 5 bin kere turlayabilir veya Shop&Miles web sitesinden 17 bin adet akıllı telefon alabilir.”dedi.

“Dünyanın çevresinde yaklaşık 400.000 kez tur atılmasını sağladık”

Lansmanda söz alan Garanti Bankası CEO’su Fuat Erbil, “Miles&Smiles kredi kartı sahiplerine sadece son 6 yılda, 8 milyon yurt içi gidiş dönüş veya 3 milyona yakın yurt dışı gidiş dönüş bilete denk gelen, yaklaşık 60 milyar mil kazandırdık. Yine 1 yıl içinde kredi kartı tarafından kazandırılan millerle, dünyanın çevresinde yaklaşık 400.000 kez tur atılmasını sağladık.” dedi. Yeni dönemdeki işbirliğine de değinen Erbil; Miles&Smiles kredi kartının her yıl daha da büyüyen kullanıcı ailesine fayda sağlayacak bu yeni işbirliklerinden mutluluk duyduklarını belirtti.

Yeni işbirliği hakkında detaylı bilgiye www.katkatmil.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön