Anasayfa » Güncel » Vialand Tema Parkı’ndan Karne Hediyesi
Güncel

Vialand Tema Parkı’ndan Karne Hediyesi

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
14 Haziran 2017

Dünyanın en iyi 10 tema parkından biri olan Vialand Tema Parkı’ndan 2016 – 2017 Eğitim – Öğretim yılını bitiren öğrencilere hediye. Yanında karne ile gelen herkese gün boyu indirimli eğlence.

Türkiye’de alışveriş merkezi, gösteri merkezi ve eğlence ile yaşam kompleksini 2013 yılından beri bir araya getiren Vialand, her gün binlerce misafirini ağırlamakta.

 

Dönemsel indirimleriyle de misafirlerini sevindirmekte olan tema park 24 Haziran 2017 tarihine kadar öğrencileri mutlu etmeyi hedefledi.

Karnesi ile birlikte Vialand eğlencelerini tatmak üzere parka gelen öğrenciler kampanya kapsamında 54,99 TL’den ücretlendiriliyor olacak. Sadece öğrenciler değil, öğrenciye eşlik eden anne veya babalar da aynı fiyattan bilet alıp, eğlenceleri tadabilecek.

 

İndirim kampanyasından faydalanmak için 4 – 18 yaş arası öğrenciler son dönem aldıkları karneyi kimlikleri ile birlikte gişe görevlisine ibraz edecekler. Tüm işlem bundan ibaret.

Jungle İstanbul da Karne Hediyesi Kapsamında

 

14 yaşına kadar ebeveyn eşliğinde ziyaret edilen Vialand Tema Parkı indirimli biletleri ayrıca Jungle İstanbul girişlerinde de geçerli sayılacak. Jungle İstanbul, Vialand Alışveriş merkezi giriş katında bulunmakta ve 100 türden toplam 400’e yakın hayvana ev sahipliği yapmakta.

 

Vialand eğlencesinden yorgun düşmüş öğrenciler Jungle İstanbul’a başka bir gün gelmek isterlerse de olur… Kampanya bitiş tarihi olan 24 Haziran’a kadar herhangi bir gün haklarını kullanabilirler.

İyi eğlenceler…

Via GYO, “Doğru yer, doğru zaman, doğru proje”

Dünyanın En İyi 10 Tema Parkı Arasında Yine VIALAND

 

Öğretmenlere bir Hediye de Vialand Tema Park’tan

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön