Anasayfa » Güncel » Kaç Basket Topu Olduğunu Tahmin Edin, Avrupa’ya Bedava Uçun
Güncel

Kaç Basket Topu Olduğunu Tahmin Edin, Avrupa’ya Bedava Uçun

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
17 Mayıs 2017

Turkish Airlines Euroleague Final Four heyecanı dorukta. 19 – 21 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan maçlar tüm basketbol severleri tek yürekte bir araya getirirken Ana Sponsor Türk Hava Yolları ise takipçileri ödüllendiriyor.

 

“Basketballs in the Bus”

Bir otobüsün tamamını basket toplarıyla dolduran Türk Hava Yolları otobüsün içinde kaç adet basket topu olduğunu tahmin edilmesini istiyor.

Doğru cevabı bilen kişi istediği bir arkadaşı ile birlikte Avrupa’ya çift yön uçak bileti kazanma şansı elde ediyor.

 

Turkish Airlines Euroleague Basketball dörtlü finalleri kapsamında kazanılacak ödül için tahminlerinizi aşağıdaki bağlantı adresinden yapabilirsiniz:

http://basketballsinthebus.com/tr/BasketballsInTheBus

Final Four’a özel hazırlanan top dolu otobüs İstanbul’u dolaşmaya hazır! Otobüste kaç basket topu olduğunu doğru tahmin eden Avrupa’ya gidiş-dönüş bilet kazanma fırsatını yakalayacak!

 

BERLIN, GERMANY – MAY 12: The Turkish Airlines Euroleague Cup exposed during Turkish Airlines Euroleague Awards Ceremony Final Four Berlin 2016 at Alexanderplatz on May 12, 2016 in Berlin, Germany. (Photo by Luca Sgamellotti/EB via Getty Images)

Hem Türk Hava Yolları ile uçmanın konforunu yaşayacak hem de Avrupa’nın en heyecan verici şehirlerini ziyaret edebilecek.

“Bu Otobüste Kaç Tane Basketbol Topu Var ?”

Tahmininizi yapın sizinle birlikte bir arkadaşınız ya da yakınınız için de geçerli olacak ödüle sahip olun.

Ayrıca Final Four bileti kazanmak için de Türk Hava Yolları Facebook sayfasından Bogdan Bogdanović videosunu izleyip, atışının basket olup, olmadığı ile ilgili yorumunuzu yazabilirsiniz.

 

Doğru tahminde bulunan 3 şanslı basketbolsever çift kişilik bilet kazanıp, heyecanı en yakından paylaşıyor olacak ve Final Four’u yerinde izleme fırsatını yakalayacak !

TIKLAYIN:

Turkish Airlines EuroLeague

#Final4LandsinIstanbul

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön