Anasayfa » Seyahat Sektorü » Cruise » İDO’dan 19 Mayıs Tatiline Özel Ek Seferler
Cruise

İDO’dan 19 Mayıs Tatiline Özel Ek Seferler

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
17 Mayıs 2017

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızın bu sene cuma gününe denk geliyor olması beraberinde kısa bir tatil fırsatı da getirdi. Bayram tatilini haftasonu tatili ile birleştirenler yakın mesafedeki tatil beldelerini tercih etti.

Seyahate çıkacak olanların yoğunluğu öngörülerek tatil vesilesiyle şehirden kaçmak isteyenlere İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) de 73 ek sefer hizmeti sağlayacak.

 

30 yıldır deniz ulaşımına hizmet vermekte olan İDO, ilave Yalova, Bursa, Bandırma, Marmara Adası ve Avşa gibi rotalarına toplam 73 ek sefer düzenledi. Detaylı sefer bilgileri için aşağıdaki bağlantı adresinden faydalanabilirsiniz:

http://www.ido.com.tr/tr/duyuru-hepsini-goster/528-dis-hatlarimizda-ek-seferler

Sıcak havaların da kendisini yeni yeni hissettirmeye başlamış olması İstanbul’a yakın tatil beldelerini tercih eden seyahatseverleri harekete geçirdi.

 

İDO yetkilileri 3 günlük haftasonu tatiline yönelik aldığı ek sefer önlemlerini de duyurmakta gecikmedi.

İDO, baharın en güzel zamanı olan mayıs ayında kısa bir tatile çıkmak isteyenlerin rahat ve keyifli yolculuk geçirmesi için bu kararı aldı.

Pendik-Yalova, Yenikapı-Bandırma, Yenikapı-Bursa, Bostancı-Yenikapı/Marmara-Avşa ve Kadıköy-Yenikapı/Armutlu TK-Armutlu seferleri karşılıklı olarak artırıldı. İDO, bu rotalarda, 18 Mayıs Perşembe gününden itibaren 21 Mayıs Pazar gününe kadar 46 adet hızlı feribot/ferrycat, 27 adet deniz otobüsü seferi olmak üzere toplamda 73 ek sefer yapacak.

 

İstanbul Deniz Otobüsleri

Tarifeler Hakkında

Hızlı Feribotlar, Deniz Otobüsleri ve Araba Vapurları 24 Nisan – 11 Haziran 2017 İlkbahar Tarifesi için TIKLAYINIZ

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön