Anasayfa » Etkinlikler » Bodrum’a Holywood Oteli Geldi, Açılışı Nicole Kidman Yaptı
Etkinlikler

Bodrum’a Holywood Oteli Geldi, Açılışı Nicole Kidman Yaptı

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
16 Mayıs 2017

Amerikan sinemasının efsane şirketi Paramount Pictures’ın dünyadaki ilk oteli The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts, Nicole Kidman’ın da katıldığı görkemli bir geceyle kapılarını açtı.

Amerikan sinemasının en köklü ve büyük şirketlerinden, Kaliforniya merkezli Paramount Pictures işbirliğiyle hayata geçirilen Paramount Hotels & Resorts markasının dünyadaki ilk oteli The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts, 13 Mayıs Cumartesi akşamı görkemli bir davet ile nihayet açıldı.

Dünyanın dört bir yanından gelen, aralarında Avustralya asıllı ünlü Holywood yıldızı Nicole Kidman’ın da olduğu seçkin konuklar, The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts’da hafızalara kazınacak bir gece geçirdi.

Kalbi Türkiye’de kaldı

Torba Koyu’nun panoramik manzarasına hakim, 1 km uzunluğunda benzersiz bir sahil şeridinde, yaklaşık 100 dönümlük arazi üzerinde konumlanan  The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts, Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ın da olduğu seçkin konukları, 13 Mayıs Cumartesi gecesi görkemli bir davetle ağırladı. Paramount Hotels & Resorts markasının dünyadaki ilk oteli olan The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts’ın açılışı şerefine verilen davete seçkin isimler, yerli ve yabancı basın mensupları ve dünya jet setinin ünlü simaları katıldı.

nicole kidman bodrum ile ilgili görsel sonucu

Bu özel gecenin ev sahipliğini yapan Paramount Hotels & Resorts CEO’su Thomas van Vliet; dünyadaki ilk otellerini Bodrum’da açmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi. Thomas van Vliet: “Çoğu insan izlediği ikonik filmlerden Paramount Pictures’ın 22 yıldızla çevrilmiş dağını hatırlayacaktır. Paramount markasının 104 yıllık yaratıcı gücünü ve ilham veren eğlence anlayışını, yaratıcı projelerimizle misafirlerimize sunmayı hedefliyoruz.

“Paramount tarihinde bir dönüm noktası”

The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts, Paramount Hotels & Resorts markasının dünyadaki  ‘Prömiyeri’ olacak. Bu akşam siz kıymetli misafirlerimizle birlikte, şirketimizin tarihinde bir dönüm noktasına imza atmış olmamızdan ötürü çok mutluyum. Hollywood ihtişamının tüm unsurlarını ve Kaliforniya’nın etkileyici yaşam tarzını yansıtacak lüks resort’umuzun varlığının, Bodrum’un konumunu daha da kuvvelendireceğine inanıyorum. Çok güzel bir gece geçirmenizi diliyor ve bizimle olduğunuz için hepinize yürekten teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.

Kokteyl ile başlayan, AC Design & Event Co tarafından tasarlanan ve 1920’li yılların ışıltılı ve ihtişamlı atmosferini Bodrum’a taşıyan görkemli davette ilk olarak Django Reinhardt ve Stephane Grapelli’nin izinden giden akustik bir caz grubu olan Flapper Swing sahne aldı.  The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts’un seçkin konukları Flapper Swing’in caz performansları ile 1920’li yılların eşsiz atmosferine doğru bir yolculuğa çıktılar.

Severa Nazarkhan, Mambo no:5 ve Lou Bega sahne aldı

Kokteylin ardından akşam yemeği ile birlikte yine birbirinden ünlü sanatçılar sahnedeki yerini aldı. Gecenin sunumunu dünyaca ünlü TV sunucusu Pierre Rabat ile aktris Laila Bin Khalifa üstlendi. Nuart Show Company’nin performansı ile ısınmaya başlayan konuklar, ardından Lübnanlı ünlü şarkıcı Ramy Ayach ile eğlenmeye devam etti. Ünlü şarkıcı Severa Nazarkhan’ın ardından ise Mambo no:5 sahne aldı. Gecenin son performansında, kayıtları tüm dünyada 53 milyon satan Latin pop şarkıcısı Lou Bega performansı ile büyüledi.

The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts, gecede davetlilere müzik ziyafetinin yanında bir de gastronomik şölen sundu. Kaliforniya yaşam tarzından ilham alan leziz yemekler, Otelin Mutfak ve Yemek Yapımcısı İtalyan şef Massimiliano Sperli’nin imzasıyla sunuldu.

After Party’de ise dünyaca ünlü DJ’ler arasında yer alan Türk DJ Doğuş Çabakçor performans sergiledi.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön