Anasayfa » Güncel » 2018 Avrupa Seyahatlerinizde Ruhunuzu Bu Sergilerle Zenginleştirin
Güncel

2018 Avrupa Seyahatlerinizde Ruhunuzu Bu Sergilerle Zenginleştirin

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
12 Mart 2018

Seyahate çıkış ya da tatil amacınız her ne olursa olsun gitmeyi planladığınız lokasyonda mutlaka bir müze ya da sergi gezmeyi ihmal etmeyin. Her yaş ve zevke uygun kültürel ve sanatsal etkinlikler tatil paletinize ilave bir renk olacak.

Sizler için bir araya getirdiğimiz Avrupa’da 2018 yılında öne çıkan sergiler:

Rijksmuseum, Amsterdam

Rembrandt’ınMarten Soolmans and Oopjen Coppit” düğün portrelerini 03 Haziran tarihine kadar Rijksmuseum’da gezebilirsiniz. Müzeye yakın bir yerde konaklamayı tercih ederseniz de Art’otel Amsterdam tam size göre.

 

Tate Modern Müzesi, Londra

Sanatçı Picasso’nun şöhret, trajedi ve aşk dolu tabloları Eylül 2018 tarihine kadar Tate Modern’de görülebilir. Müzeye yakın konaklama imkânı olarak  Green Rooms tercih edilebilir.

 

The Louvre, Paris

Drawing Hotel ‘de konaklayıp, Fransız romantik akımına dahil olan Delacroix (1798-1863) eserlerini ünlü Louvre müzesinde görebilirsiniz. Otelde çok farklı sanatsal etkinlik ve değişik sergiler de mevcut.

 


Alte Nationalgalerie, Berlin

Mayıs ayında başlayacak olan Caspar David Friedrich “Wanderer Above the Sea of Fog – Bulutların Üzerinde Yolculuk ya da Sis Denizinde Amaçsızca Dolaşan Adam” sergisi 16 Eylül’e kadar gezilebilecek.  Arte Luise ise müzeye yakın konaklayabileceğiniz bir otel. Otelde 50 oda mevcut ve her biri farklı bir sanatçı tarafından tasarlanmış.


Bildmuseet, Umeå, İsveç

20 Mayıs’a kadar İsveç’e seyahat etmeyi planlıyorsanız İsveç’in kuzeyinde bulunan Bildmuseet’i de gezmek için kendinize zaman ayırın. Sonia Delaunay’a ait “Dada” sergisi ile ruhunuz doysun. Stora Hotellet konaklama imkanından faydalanabilirsiniz.

Hungarian National Gallery, Budapeşte

…Ve Frida Kahlo hayranları. Siz de 06 Haziran – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında Macaristan’a gidecekseniz eğer 30’da fazla Kahlo eseri görmenin zevkine varabilirsiniz.

Bohem Art Hotel konaklamalarınız için bir alternatif.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

SON TWEETLER
Başa dön